משלוח חינם ברכישה מעל 200 שקלים

OUR TEAM

הסיפור שלנו

רינתי לקל

מעצבת אופנה ומנכ״לית

אל תוך סיפור העסק שלי נרקם גם סיפור אישי ,סיפור חיי. לפני כ20 שנה הייתה לי תאונה בביתי נשפך עלי קומקום מלא במים רותחים. כחלק מהטיפול בכוויות שנוצרו כתוצאה מהתאונה, נאלצתי לגלח את ראשי ולהיות שנה שלמה בלי שיער. נפרדתי משערי הארוך הבורא יתברך שלח לי נסיון לא היה לי ברירה אלא להתמודד איתו.

המסע לעולם המטפחות מתקדם לאחר שנתיים, כשעזבתי את הקריירה כרופאת שיניים ומחליטה לעלות לארץ, וכאן החלטתי שאני רוצה לקחת לעצמי שנתיים של פסק זמן לפני שאני משתלבת בעולם הרפואה הישראלי ‎במהלכן של השנתיים האלה, הלכתי בחיפושים אחר מטפחות לראש שיתאימו לשיק הפריזאי.

החיפושים היו רבים ומייגעים, והביאו אותי לתסכול ממטפחות שזזות על הראש, ללא סטייל או מחשבה בליית ברירה אני חייבת להתרגל למטפחות ושרוולים ארוכים בליתי הרבה זמן בנסיונות לשחק עם המטפחת ,לקשט אותה ,לשלב צורות וסוגי בדים כולם שאלו אותי איך אני קושרת ומאיפה המטפחת שלי..

כל שפגשתי יותר נשים כך התחלתי לפתח יותר דוגמאות, פטנטים של בובו ולפתוח . חנות המסר שאני רוצה להעביר כאן הוא שאין צורך באירוע עצוב כדי להתחיל לעשוות תשובה, עוד יותר כשעכשיו יש לכם את כל הכלים כדי להישאר יפה וצנועה!״

ייעוץ בוואטסאפ
0
    0
    סל הקניות
    סל הקניות שלך ריקReturn to Shop